מדיה חברתית

אנחנו מנהלים מדיה חברתית מובילה אנו ננהל עבורכם דף פייסבוק עסקי ונייצג את העסק שלכם בצורה מקצועית ברשתות החברתיות

נשמע טוב, נכון? מלאו פרטים בטופס ובואו נתחיל!

ניהול מדיה חברתית לעסקים

אנו בסטודיו אפ מאמינים שאתם צריכים להשקיע את כל האנרגיות שלכם בניהול העסק שלכם ולכן מציעים לכם שירות ניהול מדיה חברתית מקצועי שמביא תוצאות. אתם תנהלו את העסק שלכם – אנחנו ננהל עבורכם את המדיה החברתית.

 

איך זה נראה כשאנחנו כותבים פוסט לפייסבוק?

הנה כמה דוגמאות

 

ניהול המדיה החברתית

בימים אלה, יחסי ציבור טובים מתבססים על שיווק במדיה החברתית. אנו מאמינים שדף פייסבוק חי ועדכני בשילוב מסעות פרסום מדוייקים הם הדרך להשגת תפוצה רחבה, תדמית מקצועית ולידים איכותיים. אנו נגיד לך מה אנשים אומרים עלייך ונעזור לך להעביר את המסר שאתה רוצה לקהל היעד שלך.

דף פייסבוק עסקי

דף פייסבוק עסקי הוא כלי חובה לכל עסק אשר מעוניין לשווק עצמו ברשתות החברתיות. ניהול דף פייסבוק עסקי מקצועי מספק תובנות ונתונים סטטיסטיים מעמיקים ומאפשר שילוב איכותי בין קידום אורגני לממומן כאשר הכל מדיד וניתן למעקב בקלות רבה. עם דף פייסבוק מקצועי תוכלו להגיע לקהל יעד ממוקד וליצור קשר מידי עם לקוחות פוטנציאליים.

מוכנים לצאת לדרך?

מרגישים שהגיע הזמן לקחת את העסק שלכם ברצינות? רוצים מדיה החברתית שמביאה תוצאות? צרו איתנו קשר!

קראו עוד על מדיה חברתית

מודעות ממומנות במסנג'ר

מודעות ממומנות במסנג'ר

הצגת מודעות ממומנות במסנג'ר פייסבוק לא מפסיקה להפתיע לרגע והחידוש האחרון הוא הצגת מודעות ממומנות במסנג'ר שלכם. מה המשמעות ואיך תשתמשו בזה לקידום העסק שלכם?   החידוש האחרון מבית פייסבוק

המשיכו לקרוא >
תפוצת פוסטים, לייקים וקידום ממומן

תפוצת פוסטים, לייקים וקידום ממומן

האמת על תפוצת פוסטים, לייקים וקידום ממומן בפייסבוק כמה לייקים יש לכם בדף העסקי? זה לא באמת משנה. כמות הלייקים שלכם אינה מעידה בשום צורה על נתוני החשיפה של הדף.

המשיכו לקרוא >
פייסבוק, איסוף נתונים, ביג דאטה ואיך כל זה קשור אליכם

פייסבוק, איסוף נתונים, ביג דאטה ואיך כל זה קשור אליכם

  האם יצא לכם לענות על סקר בפייסבוק או להשתתף בסקר מסויים? האם הגבתם באמצעות רגש לפוסטים, כתבות וסרטונים? כך תרמתם לפייסבוק מידע שיכול לשנות את המציאות שלכם. פייסבוק –

המשיכו לקרוא >