ניהול דף פייסבוק עסקי

ניהול עמוד פייסבוק מקצועי לעסק שלכם דף פייסבוק עסקי הוא כלי שיווקי מדוייק שמושך אליכם את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

נשמע טוב, נכון? מלאו פרטים בטופס ובואו נתחיל!

פייסבוק היא הפלטפורמה החזקה ביותר לפרסום ושיווק באינטרנט. תוכן איכותי ומדוייק, ניהול מקצעי של העמוד העסקי בשילוב קמפיין ממומן לקהלים נבחרים – זו הנוסחה המנצחת שהופכת אותנו למומחים בניהול מדיה חברתית.

מלאכת ניהול עמוד עסקי בפייסבוק משלבת בתוכה מספר גורמים עיקריים – הראשון הוא כמובן כתיבת תוכן איכותי ומעניין, השני הוא ניהול מקצועי של העמוד העסקי, והשלישי הוא פרסום ויצירת קמפיינים ממומנים. אנו בסטודיו אפ מתמחים בניהול עמודי פייסבוק מקצועיים ומבטיחים לכם תוצאות מיידיות. 

עמוד עסקי בפייסבוק הוא כלי שיווקי  ממוקד ויעיל. ניהול נכון של דף פייסבוק יכול להיות בעל תועלת רבה יותר מאתר אינטרנט בשל היכולת ליצור קשר ממוקד עם לקוחות פוטנציאליים. פייסבוק מציעה לנו גישה למידע על הגולש ואפשרות פילוח מתקדמת אשר מאפשרת דיוק רב בייצור מודעות לקהלים מסויימים, חשיפה לפי תחומי עניין, דמוגרפיה ועוד.

אנו מציעים שירות ניהול דפים עסקיים בפייסבוק לבעלי עסקים קטנים, חברות,מותגים, בעלי מקצוע, גופים רשמיים ועוד. עד כה ניהלנו מדיה חברתית לעסקים מתחומים שונים ומגוונים ובינהם רופאים, עורכי דין, רואי חשבון, מחסני עצים, חברות להשכרת ציוד לאירועים ועוד.

מה אנחנו מציעים לכם?​

הקמת דף עסקי בפייסבוק

ניהול קמפיינים ממומנים

תוכנית שיווק בהתאמה אישית

פרסום פוסטים, תמונות וסרטונים

יצירת קהל היעד לפרסום

הפקת דוח חודשי של ביצועים

מרגישים שהגיע הזמן לקחת את העסק שלכם ברצינות?

רוצים שנבנה לכם תכנית שיווק איכותית במחיר מעולה?
צרו איתנו קשר!

דפי פייסבוק שאנחנו מנהלים