בניית אתרים

אנחנו בונים אתרים מקצועיים שעובדים בשבילכם. איך? אנחנו כותבים קוד איכותי, בונים תבנית עיצוב וכותבים תוכן בהתאמה מושלמת לעסק שלכם.

סטודיו אפ, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

האתר שלך - העסק שלנו

לאורך כל תהליך העבודה נעבוד בשיתוף פעולה בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר – אתר אינטרנט שמייצג את העסק שלך באופן מקצועי וכזה מייצר תנועה של לקוחות.

אם אתם בעלי עסק קטן אין סיבה שתשלמו על אתר אינטרנט גדל ומסורבל. אנו מציעים מגוון אתרי אינטרנט בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל עסק כאשר ההצלחה שלכם עומדת לנגד עיננו וכמובן שההתקשרות ביננו לא מסתיימת כאשר האתר בנוי אלא רק כאשר המטרות המקצועיות והשיווקיות הושגו.

כשירות משלים לבניית אתרי וורדפרס אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן לאתרים, תוכן שיווקי, מאמרים לקידום, תוכן לאתרי תדמית, מדריכים ועוד. כמו כן אנו מתמחים בניהול דפי פייסבוק מקצועיים לעסקים בכדי להגדיל חשיפה לאתר שלכם, לקדם אותו וליצור איסוף לידים איכותיים.

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המובילה בעולם. כיום רוב האתרים נבנים בוורדפרס בשל היתרונות הרבים שלה. אני מציעים לכם שירות בניית אתרי וורדפרס לעסקים אשר כולל בניית אתר אינטרנט מעוצב, רספונסיבי ומוכן לקידום. אנו מאמינים שלכל עסק ייחוד משלו, צרכים ויתרונות אשר מנחים אותנו בבניית אתר מקצועי ומדוייק. אנו נשתמש ביתרונות של וורדפרס כדי לייצר עבורכם אתר מקצועי ואיכותי. 

אסטרטגיה שיווקית

בניית אתרי וורדפרס לעסקים דורשת הבנה בתחום אתרי האינטרנט יחד היכרות והבנה מעמיקה של עולם העסקים. בניית אתרי וורדפרס אינה מסתכמת בעיצוב ותכנות אתר אלא דורשת מחקר מעמיק של העסק שלך, קהל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים, מגמות שונות בשוק וכמובן היכרות טובה מאוד עם המתחרים.שירות נוסף שאנו מציעים הוא אחסון אתרי וורדפרס על שרת מאובטח ומהיר שמשפר את זמן הטעינה של האתר ומגן עליכם מפני פריצות ותקלות.

סטודיו אפ, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי
סטודיו אפ, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

עיצוב מדוייק

אנו בסטודיו אפ מאמינים שהעסק שלכם ייחודי ולכן נתאים עבורכם אתר מקצועי בהתאמה אישית. בניית אתרי וורדפרס מקצועיים ומעוצבים, שילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים, רספונסיביות מלאה והנעה לפעולה – זו ההתמחות שלנו. אתרי האינטרנט שלנו נבנים באמצעות הכלים המובילים בתחום. אנו עושים שימוש בתוספים איכותיים, כלי קידום ותבניות עיצוב הטובות ביותר ולכם מובטחת תוצאה מצויינת מבחינה טכנית וכמובן מבחינה עיצובית. 

התאמה אישית

סטודיו אפ בניית אתרים מבטיחה לכם בניית אתרים בהתאמה אישית, עיצוב אתרים יצירתי וחדשני, ועוד מגוון פתרונות אינטרנט לעסקים – מגוון פתרונות מתקדמים לשיווק העסק שלך ברשת. לכל עסק או ארגון יש מאפיינים אובייקטיביים אשר מייחדים אותו על פני המתחרים. 

איתור החוזקות והדגשתן הכרחית בכדי להבליט את העסק שלכם ולשווק אותו בצורה טובה. המטרות של העסק שלך הן המטרות שלנו והתפיסה הזו מנחה אותנו בבניית אתרים לעסקים.

סטודיו אפ, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי