בניית אתרים בוורדפרס – הפלטפורמה המובילה בעולם בניית האתרים

5 סיבות לכך שוורדפרס היא הפלטפורמה המובילה לבניית אתרים

בניית אתרים בוורדפרס זו המומחיות שלנו

בניית אתרים בוורדפרס - הפלטפורמה המובילה בעולם בניית האתרים

בניית אתרים בוורדפרס היא הדרך הפופולרית והטובה ביותר לבניית אתרי אינטרנט כיום. זוהי מערכת יציבה אשר מאפשרת בנייה של כל סוגי האתרים ומספקת ללקוח שליטה מלאה בתוכן. עם מערכת וורדפרס ניתן לבנות אתרים מעוצבים לכל מטרה ולנהל אותם  וורדפרס – מערכת ניהול תוכן מתקדמת בעלת יכולות רבות ומגוונות. למה לבחור במערכת ניהול תוכן וורדפרס ? מערכת וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המבוססת על קוד פתוח. וורדפרס היא מערכת נוחה מאוד לתפעול ולהקמת אתרי אינטרנט ובלוגים ומאפשרתחופש עולה מוחלט בעיצוב האתר. לבניית אתרים בוורדפרס יתרונות רבים אשר הופכים אותה לפופולרית ביותר בעולם כיום.

היתרונות של בניית אתרים בוורדפרס

תפעול נוח ופשוט של אתר האינטרנט שלכם

היתרון הראשי והחשוב ביותר בבניית אתר וורדפרס הוא התפעול הנוח והפשוט של אתר האינטרנט שלכם. אם מדובר בבלוג פשוט תוכלו להקים אותו בעצמכם ואילו אם מדובר באתר אינטרנט מורכב יותר, לאחר תהליך בניית האתר תוכלו לנהל את התוכן באופן עצמאי.

לאתרי וורדפרס עלות נמוכה בהשואה לפלטפורמות אחרות

מכיוון שמערכת ניהול התוכן וורדפרס היא חינמית ומבוססת על קוד חופשי הקמת האתר הבסיסית היא קלה ופשוטה עיקר העבודה בבניית האתר מתמקדת בעיצוב האתר ובהתאמתו לצרכי הלקוח אך בהשוואה לפלטפורמות אחרות לבנית אתרים וורדפרס מציעה פתרון מעולה במחיר שפוי.

אפשרויות עיצוב מגוונות

 אתרי וורדפרס מעמידים לרשותכם אפשרויות עיצוב מגוונות ומאפשרים החלפה ושינוי של תבנית העיצוב בקלות יחסית וללא השבתה של האתר כולו. ניתן לעצב אתרי וורדפרס בכל סגנון שתבחרו ולעדכן את סגנון העיצוב והמבנה הכללי בקלות ובמהירות.

קידום אורגני במנועי החיפוש

למערכת וורדפרס תכונות מובנות אשר משפרות את היכולת של האתר להתקדם במנועי החיפוש. המבנה הבסיסי של אתרי וורדרס הוא ידידותי למנועי החיפוש ובאם גוגל, מאפשר בניה נכונה של קוד האתר, קישורים, תגיות וכותרות. מעבר למבנה הבסיסי ישנם תוספים מעולים לקידום אתרים אורגני אשר מסייעים בתהליך קידום אורגני של אתר האינטרנט שלכם.

מבחר תוספים לשדרוג האתר

לאתרי אינטרנט אשר בנויים במערכת וורדפרס ניתן להוסיף בקלות וללא תשלום מבחר תוספים לשדרוג האתר. תוספים אלו מייצרים עבורנו אבטחה, טספסי יצירת קשר, מערכות כמו ניוזלטר ומאגר לקוחות, קישור לגוגל אנליטיקס, מצגות, סליידרים ועוד. ישנם כמובן תוספים בתשלום אשר מציעים פתרונות ברמה גבוהה יותר אותם ניתן לרכוש בהתאם לצורך.

אלו רק חלק מהיתרונות הרבים של בניית אתרי וורדפרס. המקצועיות הגבוהה, היציבות, מבחר האפשרויות והשליטה המלאה בתכנים ובאופן הצגתם הופכים את וורדפרס לבחירה של רוב בוני האתרים כיום.

מתמחים בבניית אתרים בוורדפרס

מעוניינים באתר וורדפרס לעסק שלכם? אצלנו תקבלו אתר וורדפרס מעוצב ומקצועי אשר מותאם באופן מושלם לצרכי העסק שלכם. אנו מספקים שירותי בניה ועיצוב של אתרי וורדפרס לכל מטרה ומציעים לכם אתר אינטרנט מעולה במחיר שפוי ובזמן קצר. לקוחות אשר מעוניינים לנהל את התוכן באתר באופן עצמאי יקבלו הדרכה בסיסית על המערכת ללא עלות.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל הצעת מחיר?
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!