כתיבת תוכן

בניית אתרים, בניית אתרי אינטרנט​

אנו מתמחים בכתיבת תוכן איכותי לאתרים. איך? אנחנו נכתוב עבורכם תוכן איכותי, נקפיד על מקוריות וניצור הנעה לפעולה.

מה החשיבות של תוכן איכותי?

אנו בסטודיו אפ מתמחים בכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט ויודעים כיצד להפוך כל מסר לשיווקי ומדויק. אנו מספקים שירותי כתיבה ועריכת תוכן לאתרים וברמה גבוהה וללא פשרות – עד לקבלת תוצאות מושלמות.

לאיכות התוכן באתר שלכם חשיבות רבה מכמה סיבות. הסיבה הראשונה והחשובה ביותר היא הגולש. כאשר לקח פוטנציאלי גולש באתר שלכם הוא מקבל החלטה תוך שניות האם ליצור קשר או להמשיך לאתר הבא, האם לקרוא בעיון על העסק והשירותים שלו או לנטוש את האתר ולהמשיך הלאה.

אותן שניות בהן מתקבלת ההחלטה הן קריטיות להעברת מסר שיווקי מהיר וחד אשר מבטיח לכם להפוך את הגולש ללקוח שלכם.הסיבה השניה והחשובה לא פחות היא מנועי החיפוש או במילים אחרות – גוגל. למנוע החיפוש גוגל יש את היכולת לסרוק את הטקסט באתר שלכם ולקבוע לגביו מספר קביעות אשר ישפיעו על המיקום שלכם בתוצאות החיפוש ובמקרים קיצוניים לרעה אפילו יגרמו לאתץר שלכם פשוט להעלם. מה גוגל רוצה? זאת שאלה שהתשובה עליה מורכבת ומשתנה כל הזמן. צפיפות מילות החיפוש, העברת רעיון באופן שמקל על הגולש, תוכן מקורי וייחודי, יצירת ערך אמיתי ועוד הם רק חלק מהדרישות. בכדי לעמוד בהן יש לפנות לכותבי תוכן מקצועיים – וזה בדיוק השירות שאנו מציעים לכם.

כתיבת ועריכת תוכן לאתרים – אנו מציעים לכם כתיבה ועריכת תוכן ברמה גבוהה ומשלבים שנים של נסיון בכתיבה לאתרי אינטרנט עם ידע כללי נרחב ויכולת לימוד והבנה ברמה גבוהה. לאחר בחינה מעמיקה של צרכי העסק שלכם והמטרות השיווקיות נכתוב עבורכם תכנים איכותיים לקידום ושיווק,עבור קידום אורגני בגוגל וליצירת לידים.

 

כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים מתבססת על מסרים שיווקיים והנעה לפעולה. כתיבת תוכן לאתרים היא דרך התקשורת העיקרית שלכם עם הגולש. אנו בסטודיו אפ יודעים שכאשר כותבים תוכן לאתרי אינטרנט יש לשים דגש על העברת המסר השיווקי הנכון והמדויק לקהל היעד. לכן כבר משלב האפיון נחל בחשיבה אסטרטגית אשר מנתחת את קהל היעד. את כתיבת התוכן לאתר נתאים לקהל זה ולמטרות השיווקיות שלנו וכך נוכל לייצר תוכן איכותי, מוקפד ומנוסח באופן שיווקי.

כתיבת תוכן שיווקי אינה מספיקה. אם אתם רוצים לראות את האתר שלכם בעמוד הראשון בגוגל ולקבל דירוג וציון איכות גבוהה על התוכן שלכם להתאים לדרישות של מנועי החיפוש. דרישות אלו משתנות ומתעדכנות מזמן לזמן, מה שדורש ידע ומקצועיות גבוהים בתחום. באילו מילים נשתמש? כמה פעמים הן יופיעו בטקסט? איך ננסח כותרות ואילו קישורים נוציא? כל אלו הן שאלות שיכריעו את המיקום של האתר שלכם בתוצאות החיפוש.

עריכת תוכן לאתרים

אנו מספקים שירותי כתיבת תוכן לאתרים ושירותי קופירייטינג בעברית ובאנגלית, ומלווים אתכם עד לקבלת מוצר מושלם. אנו מתמחים בכתיבת תוכן מסוגים שונים ובינהם תוכן לעמוד הבית, פרופיל חברה, כתיבת תוכן לעמודים הראשיים ולעמודים הפנימיים, כתיבת מאמרים לקידום ועוד. תוכן לאתרים הוא חלק מפתרונות אינטרנט לעסקים ובינהם דף פייסבוק עסקי, בניית אתרים וניהול מדיה חברתית. אנו נבצע מחקר מעמיק של מילות המפתח, קהל היעד והמסרים השיוקיים של העסק שלכם ומייצרים תוכן מקורי, איכותי ומדוייק. עד כה כתבנו תוכן לאתרים מתחומים מגוונים – עסקים, חנויות, חברות וארגונים מתחומים שונים, ערכי דין, רופאים, מחסני עצים, פיקוח בניה, נגרות, עיצוב פנים, אינטרנט ומחשבים, אירוח ועוד.

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר
צרו איתנו קשר
השירותים שלנו

קצר ולעניין