מסחר אלקטרוני

Ecommerce או מסחר אלקטרוני - למכור ברשת

Ecommerce או מסחר אלקטרוני הוא שם כללי למכירת מוצרים ברשת. אתרי מסחר אלקטרוני הם פלטפורמת מכירות איכותית מאוד שמתאימה לקידום מוצר בודד או למכירת מגוון של מוצרים ושירותים. בניגוד לחנות פיזית, החנות המקוונת שלכם יכולה להגיע לקהלים רחבים בארץ ואפילו בחו"ל בקלות רבה ואתם יכולים להגדיל את קהל הלקוחות שלכם ואת היקף הפעילות העסקית בהשקעה נמוכה יחסית שהחחזר שלה הוא ודאי. 

הקמת אתר Ecommerce - השקעה הכרחית לקידום העסק שלך

ממש כמו כרטיס ביקור או הופעה בדפי זהב, כל בעל עסק רציני מבין שהוא צריך נוכחות דיגיטלית ברשת – וככל שהיא תהיה מוצלחת יותר, כך גם התוצאות שתביא. כיום, באמצעות פלטפורמות של מסחר אלקטרוני כל בעל עסק שמוכר מוצרים פיזיים, מוצרים להורדה (כמו קורס דיגיטלי) או שירות יודע שמכירת המוצר הזה ברשת היא הצעד שיקפיץ את העסק שלו למעלה מכמה סיבות:

יתרונות המסחר האלקטרוני

סטודיו אפ, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

נוחות

נוחות - גם עבורכם וגם עבור הלקוחות שלכם, ורכישה באמצעות הרשת היר קלה ונוחה יותר, מצמצמת עלויות ודורשת תחזוקה מועטת ופשוטה

סטודיו אפ, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

זמינות

בניגוד לחנות פיזית או למכירה במדיה החברתית - החנות המקוונת שלכם פתוחה תמיד ולכל אחד.

סטודיו אפ, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

מיקוד

מסחר אלקטרוני מאפשר לכם להגיע אל קהל היעד שלכם בצורה ממוקדת באמצעות נתונים שאספתם בעבר, ניתוח הפעילות באתר וחיבור לפעילות ברשתות החברתיות.

סטודיו אפ, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

התרחבות

מסחר אלקטרוני מאפשר לכם הרחבה משמעותית של מעגל הקונים הפוטנציאלים ומכירה לשווקים נוספים שלא פעלתם בהם בעבר.

מסחר אלקטרוני במספרים

% 0
מהישראלים מאמינים שרכישה באינרטנט כדאית יותר
% 20
מהישראלים גולשים באינטרנט מעל שעתיים ביום
% 20
מדווחים על גידול במכירות מרגע הקמת האתר

בניית אתרי מסחר אלקטרוני עם WordPress  

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המאפשרת ניהול קל ונוח של התוכן באתר ועליה ניתן להתקין מודולים שונים, בינהם גם מודול של מסחר אלקטרוני – תוסף woocommerce ויחד איתו תוסף סליקה שמאפשר קבלת תשלום באופן מאובטח בתוך האתר. וורדפרס היא מערכת נוחה לתפעול, עדכון ועיצוב והיא מאפשרת חופש רב בתכנון מבנה החנות, מסע הלקוח, עמוד המוצר ועוד. אם כבר יש לכם אתר וורדפרס ניתן להפוך אותו בקלות לחנות מבלי לבנות אתר חדש. מערכת הניהול של וורדפרס ידידותית ונוחה למשתמש ומאפשרת לכם לנהל את החנות שלכם בעצמכם ולבצע בה פעולות שונות בקלות רבה.

אחד מהיתרונות המובהקים של מערכת ה-וורדפרס המבוססת על "קוד פתוח", טמון בעובדה במערכת זו מאפשרת לכם (בעלי ומנהלי האתר) לבצע כל עדכון בנתוני האתר באופן מיידי וללא צורך בהתקשרות עם מפתחי האתר. מערכת הניהול החכמה של מערכת הוורדפרס הינה מערכת ידידותית למשתמש המאפשרת לכל מנהל אתר לבצע מגוון רחב של פעולות שינוי/החלפה בתכני האתר בקליק אחד.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל הצעת מחיר?
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!