קידום אתרים

אנחנו עושים seo איכותי עם תוצאות מעולות! איך? שילוב מדוייק בין קידום אורגני לקידום ממומן, תוכן איכותי ועוד כמה סודות מקצועיים

קידום אתרים איכותי

יש לנו את הכישורים ואת הידע הדרוש בכדי לשפר את המיקום של העסק שלכם בתוצאות החיפוש, להביא אותו לדף ראשון ולהשאיר אותו שם. אנחנו נביא אליכם את קהל היעד של העסק שלכם ונתאים עבורכם תכנית קידום מותאמת אישית לפי צורך ותקציב.

במציאות שבה אלפי לקוחות פוטנציאלים מחפשים שירותים ומוצרים בגוגל בכל יום, כל בעל עסק שרוצה להצליח זקוק לשירות קידום אתרים מקצועי. הופעה בדפים הראשונים בגוגל מבטיחה לכם חשיפה ממוקדת ללקוחות פוטנציאלים ותנועה שלהם אל האתר שלכם. אנו בסטודיו אפ פתרונות אינטרנט לעסקים מספקים שירותי קידום אתרים. לנו יש את הנסיון והידע כיצד להביא את האתר שלכם לעמוד ראשון בגוגל ולהשאיר אותו שם.

מהו קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני הוא למעשה מיטוב התוצאות של חיפוש האתר שלכם בגוגל על ידי עמידה בעשרות פרמטרים לפיהם גוגל מנתח ומדרג אתרים. ישנם פרמטרים רבים אשר מרכיבים את התוצאות האורגניות בגוגל וביניהם תוכן איכותי, יציבות הקוד, עמידה בדרישות סף כמו רספונסיביות, היררכיה נכונה במבנה האתר, קישורים חיצוניים ופנימיים, חווית המשתמש, מהירות טעינה ועוד. קידום אורגני דורש ידע בתכנות, SEO ושימוש בתוכן איכותי וממוקד. ככל שהביטוי שאנו מקדמים תחרותי יותר כך נדרשת עבודה מאומצת יותר בכדי לקבל תוצאות טובות. קידום אורגני הוא עבודה מתמשכת ומצטברת.

כמה עולה קידום אורגני?

עלויות הקידום האורגני נגזרות משקלול של שעות עבודה, עלות של התוכן לאתר והזמן המושקע ביצירת קישורים והחלפת קישורים איכותית. ככל שחברת קידום האתרים שלכם מקצועית יותר ובעלת תשתית קידום טובה כך תוכלו לקבל תוצאות במהירות רבה יותר. אנו בסטודיו אפ – פתרונות אינטרנט לעסקים מתמחים בקידום אתרים אורגני ובונים עבורכם תשתית איכותית אשר מבטיחה דירוג גבוה וציון איכות גבוה לאתר שלכם, כך שתוצאות הקידום ישמרו לאורך זמן. קידום אתר אורגני דורש השקעה במבנה האתר ובתוכן איכותי שהופך מיום ליום לחשוב ומשמעותי יותר בתהליך הקידום.

אורגני או ממומן?

בכל עמוד של תוצאות חיפוש בגוגל שמורים המקומות הראשונים והאחרונים למודעות ממומנות. בכדי להבטיח הופעה במקומות אלו ניתן לערוך קמפיין ממומן לפי מילות חיפוש ולשלם מחיר עבור כל הקלקה על המודעה שלכם. ככל שהביטוי שאתם מקדמים תחרותי יותר כך עולה המחיר להקלקה. מה כולל קידום אורגני? אופטימזציה של הקוד באתר, אופטימזציה של התכנים באתר, יצירת קישורים חיצוניים, תכנון נכון של קישורים פנימיים, עדכוני תוכן שוטפים באתר, שיווק באינדקסים, בלוגים ועוד.

יצירת קישורים נכנסים לקידום אתרים אורגני מתבצעת באמצעות כתיבה לאתרי מאמרים, כתיבה בפורומים רלוונטיים, יצירת בלוגים לקידום ועוד. קידום אורגני דורש הזנת תכנים עדכניים לאתר באופן שוטף, ביצוע שינויים ועדכונים ולמעשה הצגת אתר מעודכן לגוגל בכל פעם שהוא נסרק.

מה עושים בתכלס?

אופטימיזציה של התוכן באתר כוללת סריקה של כל העמודים, בחירת ביטוי מפתח לכל עמוד והתאמה של הכותרות ותגי מטא בהתאם, עריכה ועדכון של תוכן, בניית קישורים פנימיים נכונים ותיקון של שגיאות באתר.

מחקר מילות מפתח מתבצע בתחילת העבודה ומטרתו לקבוע את הביטויים אותם נקדם לפי נפח חיפוש ותחרותיות. אנו בודקים מהם הביטויים שהגולשים מחפשים, ומעריכים את רמת התחרות על הביטויים. בסיום התהליך מתגבשת רשימה של ביטויים אותם נקדם.

קישורים נכנסים הם בעלי החשיבות הגבוהה ביותר מכיוון שגוגל מפרש אותם כהמלצה על האתר. ככל שיש יותר קישורים כך גוגל מעריך את האתר כאמין יותר. ישנה חשיבות למקור הקישור ולכן לא נקבל כל קישור ונבחן האם זהו קישור מועיל ואיכותי.

אופטימיזציה של הקוד קובעת כיצד יקראו מנועי החיפוש את פרטי האתר. למבנה האתר, איכות הקוד, כותרות, תפריטים ותוספים ישנה השפעה רבה על קידום האתר בתוצאות החיפוש.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל הצעת מחיר?
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!